Вентильовані фасади

Вентильовані фасади - надійний і безпечний спосіб облицювання будівель, виконують відразу кілька функцій: одночасно служить утеплювачем і звукоізолятором. Крім того, це ще й відмінний декоративний прийом - ховаються дрібні і великі дефекти стін. 
Матеріали вентильованих фасадів відповідають всім вимогам  екологічності та безпеки і забезпечують легкий догляд і просте обслуговування.
Якщо дивитися зовні, вентильований фасад складається з зовнішнього оздоблювального шару, вітрозахисту і утеплювача.
Навісні фасади чудово захищають внутрішнє приміщення від несприятливих погодних умов і атмосферної вологи, а також відмінно справляються з функцією утримання тепла. Вентильовані фасади майже повністю виключають температурні навантаження на несучу конструкцію як взимку, так і влітку, що дозволяє скоротити витрати на енергоспоживання і раціональніше використовувати простір.
Переваги вентильованих фасадів:
1. Захист від вологи
2. Утеплення. 
3. Зручність монтажу. Установка 
4. Виправлення нерівностей. 
5. Захист від зовнішнього середовища. 
6. Звукоізоляція. 
7. Легкість ремонту. 


Вентильовані фасади з композиту

Алюмінієва композитна панель (АКП) являє собою «пиріг», що складається з двох попередньо пофарбованих алюмінієвих листів товщиною від 0,2 до 0,5 мм з пластиковим або негорючим мінеральним прошарком . Спеціальне покриття оберігає від корозії, кислотного середовища і абразивного зносу. 
Вентильовані фасади з композиту є конструкцією, що складається з системи кріплень, утеплювача, вітрового і парового бар'єрів, а також облицювального матеріалу. Конструкція кріпиться за допомогою кронштейнів до стін, кріплення кронштейнів відбувається за рахунок спеціальних анкерів. Мінеральну вату укладають до монтажу профілю таким чином, щоб не залишалося проміжків між матами утеплювача. Закріплюється теплоізоляційний матеріал зонтичними дюбелями, рекомендовано накривати його мембраною. Вона захистить утеплювач від вологи і вітру. Монтаж профілів проводиться з урахуванням того, що необхідно залишити вентиляційний зазор між облицюванням і утеплювачем. Направляючі профілі закріплюють за допомогою кронштейнів. Довговічність несучої конструкції залежить від якості матеріалу, для виготовлення металевих частин застосовується оцинкована сталь і анодований алюміній.
Облицювання фасаду композитом - завершальний етап робіт. Основною складовою композитних вентильованих фасадів є алюмінієві листи.

Вентильовані фасад з керамограніту

Основою навісного вентильованого фасаду з керамограніту є конструкція, яка примикає до стіни будівлі із зовнішньої сторони. Вона являє собою екран, встановлений на деякій відстані від стіни. Між екраном і стіною залишають зазор, який виконує вентиляційні функції, видаляючи надлишки вологи зі стін.
Монтаж навісних вентильованих фасадів з керамограніту здійснюється за попередньо складеним проектом. Першим етапом є установка маяків і розмітки - по ній кріпляться кронштейни і вертикальні профілі. Важливо витримувати осьову відстань між кріпильними кронштейнами L-подібної форми, закладену в проекті. Ціна на навісні вентильовані фасади з керамограніту залежить від виду матеріалу і обсягу запланованих робіт.Фіброцементні плити

Фіброцементна плита - це сучасний практичний екологічно чистий облицювальний матеріал, що складається з легкого бетону з синтетичною фіброю. Зовнішній керамічний шар плити має різні текстури і забарвлення.
Фіброцементні плити якісно імітують різноманітні матеріали: кам'яні, скельні поверхні, плитку, цеглу, штукатурні покриття і багато іншого. Комбінації різних поверхонь, розмірів і кольорів панелей дозволяють вписати будівлю в будь-який архітектурний ансамбль. 
Фіброцементні плити застосовуються в оздобленні фасадів індивідуальних котеджів, житлових і громадських будівель, торгових і ділових центрів.
Фарба на фіброцементних плитах не змінює свій колір, не вигорає і не тріскається з часом, завдяки спеціальній технології її нанесення.


Переваги фіброцементних плит:

Висока міцність плит дозволяє їх використовувати як на фасад, так і на цоколь будівель. 
Облицювання фасаду з фіброцементних плит практично виключає потрапляння дощової води під декоративний екран, що значно подовжує термін служби металевої підсистеми, несучих стін і огороджувальних конструкцій.


Сталеві профільовані листи

Профільовані листи - оцинковані сталеві листи, які піддаються холодній прокатці для отримання гофрів різної форми. Для додання особливих властивостей профільований лист в разі потреби покривається захисним шаром полімерного покриття.
Профільований лист широко застосовується в системах навісних вентильованих фасадів при облицюванні наступних типів будівель:
- паркінги;
- промислові споруди;
- склади і ін.
Перевагою оздоблення фасаду профільованим листом є низька вартість. Вентфасад будівель виконаний із профнастилу ідеально підходить не тільки для житлових будинків, а й для адміністративних і промислових приміщень. Вентильований фасад будівлі, оздоблення якого було виконано за допомогою профлистів, виділяються серед інших різноманітністю естетичних і дизайнерських можливостей при мінімальних витратах коштів на установку і обслуговування . Варто сказати, що профнастил для облицювання можна використовувати як на повністю побудовану стіну, так і для облицювання збірного стінового елемента вже наявної стіни.

Наша гордість