Світлопрозорі фасади

Фасадне і вітражне засклення

Система алюмінієвих профілів дає можливість встановлювати фасад або вітраж, легко і швидко, отримуючи при цьому неповторний вигляд споруди.
Фасад - основний елемент при проектуванні і оформленні зовнішньої частини будівлі. 
Цікавий фасад може підкреслити особливий, індивідуальний стиль.
Стійково-ригельна система
Це найпопулярніша система фасадного скління. Суть цієї системи скління в тому, що до конструктивних елементів системи механічним способом кріпляться горизонтальні ригелі. Каркас цієї системи кріплять з внутрішньої сторони фасаду і навішується на існуючу стіну. Із зовнішнього боку видно тільки декоративні алюмінієві профілі шириною 50 мм встановлені горизонтально (ригеля), які закриваються кріпильними притискними планками склопакетів. Така фасадна система профілів дозволяє створювати теплі і холодні (фальш фасад) фасади та вітражі, навішуючи їх на існуючу стіну будівлі або встановлюючи в отвір.. Особливістю системи є допустимість вбудовування стулок і вікон. Зовні стулки не відрізняються від ділянок з глухим склінням. 
Плюси вітражних конструкцій:
- Заповнення отворів висотою до семи метрів.
- За рахунок гнучкості алюмінію можливо виготовлення вітражної конструкції складних конфігурацій, а також вигнутих в будь-якій площині.
- При виборі оптимального заповнення додатково отримуємо високі тепло- і звукоізоляційні переваги.
-Видима частина конструкцій - 50 мм.
- Забарвлення профілю проводиться електростатичним напиленням, можливе фарбування до 400 тонів.
- Влаштування у вітражну конструкцію заповнення від 6 до 50мм.
Міцне і елегантне вітражне скло фасадів буде надійним і довговічним тільки при ретельному дотриманні технологічних вимог на кожному етапі циклу: при розрахунку, проектуванні, виробництві і монтажу виробів.
Професіонали нашої компанії прораховують всі конструктивні особливості вітражів в спеціальних комп'ютерних програмах, особливу увагу приділяючи вузлам кріплень. Виконується розрахунок теплофізичних характеристик кожного конкретного вітражного скління, визначається ризик термального шоку і максимально допустимі вітрові та снігові навантаження . Ми також складаємо докладні схеми збирання конструкцій, так як тільки при ідеальній установці така складна конструкція  експлуатується  без проблем.

 

Алюмінієві вікна

Алюміній поєднує в собі велику кількість цінних властивостей. Це матеріал, що має високу теплопровідність і стійкість до різких перепадів температур. Не мало важливою є легкість, що створює менше навантаження на несучу конструкцію будівлі, а володіючи високою міцністю і вогнетривкістю збільшує термін експлуатації, який становить понад 80 років.
За видами застосування матеріал ділиться на «теплий» і «холодний» алюміній, виробництво якого відбувається шляхом екструзії, тобто видавлювання профілю з циліндра.
«Холодний» профіль без терморазрива використовується для конструкцій що не вимагають теплоізоляції, таких як тамбурні двері, перегородки і т.п.
«Теплий» профіль має термовставки з поліаміду, армованого скловолокном, який має тепло- і звукоізоляційні властивості.
Вікна з алюмінію є відмінним конструктивним рішенням за рахунок виготовлення будь-яких розмірів і різновидів типів відкривання, а саме відкидних, поворотно-відкидних, розсувних і глухих. Це надійний і довговічний матеріал, не деформується і не втрачає свою привабливість.
Можливість нанесення на матеріал покриття будь-якого кольору і текстури дозволяє враховувати всі колірні переваги Замовника, а простота і зручність у використанні не потребує спеціального догляду, дає можливість втілити в життя навіть саму неординарну архітектурну ідею.


Алюмінієві двері

Алюмінієвий профіль дуже добре підходить для виготовлення дверей, так як дверна конструкція повинна відповідати певним вимогам. Дуже важливими факторами є:
- практичність;
- легкість виробів;
- довговічність;
- пожежна безпека.
Всі ці якості прекрасно поєднуються в алюмінієвих конструкціях. У порівнянні з іншими системами вони відрізняються високою міцністю і тривалим терміном експлуатації. Алюмінієві двері вогнестійкі і відмінно переносять будь-які температурні коливання, не вибагливі у використанні, не вимагають особливого догляду, не піддаються корозії.
За рахунок практично незмінної геометричної форми алюмінієвий профіль може встановлюватися в отворах будь-якої складності конфігурації.
Двері з алюмінію можуть бути:
- одно- та двохстулковими;
- відкриваються всередину або назовні;
- автоматичними.
Існує великий вибір фурнітури, такої як: ручки, петлі, дотягувачі і так далі, які легко замінюються протягом усього терміну  використання.
За видами теплопровідності використовуються «Теплі» і «Холодні» алюмінієві двері, їх відмінність полягає в тому, що при виготовленні «Теплих» дверей використовується два алюмінієвих профіля, такі конструкції значно тепліше і добре підходять для входу в будівлю, а «холодні» частіше встановлюються всередині приміщення.
Декоративні можливості таких конструкцій досить різноманітні, завдяки можливості фарбування матеріалу в будь-яку колірну гаму, що надає цим важливим архітектурним елементам чудовий зовнішній вигляд.

 

Зенітні ліхтарі

Зенітний ліхтар або атріум - це отвір в конструкції перекриття, заповнений світлопропускним  матеріалом (склом або склопакетом). Основною складовою інженерної системи є опорна частина, яка встановлюється на балки або плити перекриття. Прозорий отвір може бути плоским, похилим або випуклої форми. Цей архітектурний елемент виконує дві важливі функції - прикрашає будівлю і забезпечує ефективне освітлення внутрішніх приміщень.
Традиційні матеріали, використовувані при проектуванні зенітних ліхтарів і атріумів - сталеві конструкції несучих елементів, профільні алюмінієві системи з водовідведенням, енергоефективні світловідбиваючі склопакети, люки з електроприводами та дистанційним управлінням, системи водовідведення з обігрівом жолобів, елементи примикань з алюмінієвого або сталевого оцинкованого листа.
Застосування зенітних ліхтарів і атріумів в сучасному будівництві обумовлено їх більшою светлопропускною здатністю. Інтенсивність світла, що надходить через отвір даху значно перевищує активність традиційних вертикальних вікон. Крім того, використання відкритих люків в світлопрозорій  покрівлі дозволяє створювати природну вентиляцію в літній період. Якщо проектування системи і монтаж зенітних ліхтарів були виконані правильно, в приміщеннях буде підтримуватися комфортний температурний режим і нормальний повітрообмін. Додатково люки в даху можуть виконувати функцію димовидалення.
Крім усього перерахованого алюмінієву конструкцію і сам купол можна забарвити в будь-який бажаний колір по багатій колірній гамі каталогу RAL. За рахунок чого ці зручні і корисні конструкції будуть відмінно поєднуватися з індивідуальним колірним рішенням замовника.
 

Наша гордість