Мокрі фасади

Мокрі фасади

Мокрий фасад - це технологія влаштування фасаду і утеплення будинку, згідно з якою, шляхом скріплення теплоізоляційного, базового і зовнішнього шарів створюється єдина багатошарова конструкція. Зовнішній шар конструкції наноситься в сирому стані - штукатурка розводиться або водою, або спеціальними складами, і остаточний вигляд фасад набуває після висихання всіх шарів. 
Вартість мокрого фасаду дозволяє істотно заощадити при виконанні комплексу будівельних робіт, так як «мокре утеплення» не створює навантаження на фундамент - один з найдорожчих елементів будівельної конструкції.
Переваги:
 - Підтримання комфортного мікроклімату в приміщенні.
 - Зовнішній вигляд фасаду. 
 - Зменшення навантаження на фундамент. 
 - Не займає "корисну площу приміщення". 
 - Збільшення терміну експлуатації будівель. 
 - Збільшення звукоізоляції будинку;

 

Ремонт та реставрація

Зазвичай під реставрацією фасадів розуміють відновлення їх складної архітектури, включаючи декоративні елементи: ліпнину, карнизи, пілястри, колони, розетки і т.д. Власне, процедура відновлення історичного фасаду будівлі схожа на косметичний ремонт за тим винятком, що роботи на порядок складніше, тому що доводиться мати справу з декором з гіпсу, поліуретану, пінопласту.
Реставрація фасадів будинків складається з наступних етапів:
 - закладення тріщин на фасадах;
 - шпаклівка стін і декоративних елементів;
 - оздоблення фасаду будинку штукатуркою;
 - монтаж ліпнини, пілястр, карнизів, ремонт та часткова заміна декоративних елементів;
 - фарбування фасаду та декору.
Роботи по архітектурному відновленню фасаду будівлі розраховуються індивідуально в кожному окремому випадку, і їх вартість залежить від складності фасаду і декору, їх ваги і кількості.


Ремонт и реставрація ліпнини

Ми здійснюємо монтаж ліпнини та декоративних елементів будь-яких розмірів і ваги. Установка ліпнини проводиться за надійною, перевіреною часом технологією з використанням сучасних матеріалів: будівельного клею, грунтовок, шпаклівок, оцинкованих або анодованих дюбель-цвяхів.
Крім монтажу ліпнини, ми виконуємо замовлення і по її виготовленню, а також з виготовлення окремих ліпних елементів з наступною заміною, при необхідності встановлюються додаткові кріплення.

 

Фактурна штукатурка

 

 

Один з найвідоміших видів облицювання фасадів. Незважаючи на це, має істотний недолік: якість і довговічність, які залежать від якості стіни. Тому цей спосіб вимагає ретельної попередньої підготовки стіни.

1.  Мінеральна штукатурка

Цей вид декоративної штукатурки найбільш поширений. Всім відомий «короїд» якраз найчастіше зустрічається саме з мінеральної штукатурки, виготовляється з цементно - піщаного розчину, часто при додаванні різних пігментів і мінералів: завдяки цьому можна створити різні ефекти і імітувати елітні покриття. Даний вид штукатурки паропроникний, тому використовується в разі, коли Ваш будинок утеплений пінопластом або мінеральною ватою. Легко наноситься, але з часом починають проявлятися мікротріщини. Термін служби: 10 - 15 років.

2.  Акрилова штукатурка

Даний вид штукатурки еластичний, внаслідок чого дрібні тріщини практично не помітні. Дана штукатурка також є паронепроникною, але, незважаючи на це, не слід застосовувати її з утеплювачами з мінеральної вати, рекомендується тільки з пінопластом. Основний недолік: притягання пилу, що в свою чергу призводить  до втрати яскравості фасаду. Тому акрилова декоративна штукатурка не застосовується в будинках поблизу доріг і оранки. Термін служби: 15 - 20 років.

3.  Силікатна штукатурка

Силікатна штукатурка паропроникна, але, незважаючи на це не рекомендується її використовувати з утеплювачем з пінопласту. Поверхня не притягує пил і легко миється, на відміну від акрилової штукатурки, тому фасад збереже первинну яскравість на довгі роки. Термін служби: 20 - 25 років.

4.  Силіконова штукатурка

Силіконова декоративна штукатурка паропроникна, може використовуватися з будь-яким утеплювачем. Найбільш досконалий вид декоративної штукатурки на даний момент. Зберігає яскравість фарб і не вбирає пил і сіль, тому може бути застосована в будь-якому, сухому або вологому, жаркому або холодному кліматі. Термін служби: 20 - 25 років.
 

Наша гордість