Переваги полімерних мембран Flagon

Сучасний метод виробництва

ПВХ- та ТПО-мембрани Flagon® виробляються за методом ко-екструзії та складаються з трьох шарів: нижнього, верхнього та шару армування. В мембранах Flagon® армуюча сітка занурюється в нижній шар мембрани, що дозволяє отримати 100%-ву адгезію двох шарів мембрани між собою. На відміну від мембран, що виробляються за методом каландрування, де армуючий шар розташовується між шарами мембрани, технологія ко-екструзії дозволяє виключити розшарування полімерної мембрани.

 

 

 

Тільки первинна сировина!

Компанія Soprema дорожить своїм ім’ям та вже понад 50 років дотримується принципу «Якість – перш за все!». Саме тому в виробництві мембран Flagon® виключено використання вторинної сировини.

 

Закритий армуючий шар

По краях рулону покрівельної мембрани Flagon® є спеціальні відступи шириною до 1 см без армування. Така технологія дозволяє виключити попадання вологи до структури мембрани через армуючу сітку і не потребує додаткової обробки зварних швів рідким ПВХ або ТПО.

 

Лінії для накладання та кріплення

Для зручності монтажу уздовж лівого краю покрівельних мембран Flagon® нанесено 2 лінії. Перша, на відстані 35 мм від краю, - лінія для механічної фіксації мембрани. Друга лінія для накладання розміщена на відстані 120 мм від краю рулону.

 

Оптимальний хімічний склад

Рецептура сировини для мембран Flagon® підбирається та постійно контролюється спеціалістами Soprema. Основні компоненти ПВХ-мембран – це полімер, пластифікатор та наповнювачі (стабілізатори, пігменти, барвники тощо). Дуже складно підібрати оптимальну кількість пластифікаторів. Рекомендована спеціалістами Soprema кількість пластифікаторів – не більше 35%. З однієї сторони, цей компонент придає мембрані гнучкість та дозволяє працювати з нею на покрівлі. З іншої сторони, якщо доля пластифікаторів перевищує 40%, то значно прискорюється процес старіння мембрани. Переваги полімерних мембран Flagon® 10

 

Еластичність при низьких температурах

ПВХ-мембрани Flagon® зберігають свою еластичність та інші фізичні властивості при температурі зовнішнього середовища нижче -25˚С, ТПО-мембрани Flagon® - нижче -40˚С. Внаслідок цього гідроізоляційні властивості мембран не порушуються в холодний період року.

 

Високі міцносні характеристики

Полімерні мембрани Flagon® володіють оптимальним видовженням, високою міцністю на розрив (понад 1100 Н/50 мм) та прокол (понад 150 Н). Причому міцність зварних швів перевищує міцнісні характеристики самих полотен в два рази. Цього достатньо для того, щоб мембрани Flagon® витримували вітрові та механічні навантаження в процесі експлуатації.

 

Гарантія та довговічність

На відміну від бітумних та полімернобітумних мембран, термін дії ПВХ-мембран Flagon® складає понад 35 років, ТПО-мембран – понад 50 років. Гарантія від виробника складає більше 10 років в залежності від товщини. Мембрани FLAG застраховані в міжнародній страховій компанії FM Global.

 

Унікальний асортимент

Компанія Soprema пропонує ринку лінійку з більше ніж 40 типів полімерних мембран для будь-якого проекту: від традиційних покрівельних мембран для механічного типу кріплення до спеціалізованих мембран з підкладкою з геотекстилю для клеєвого кріплення; від гідроізоляційних мембран для фундаментів до високотехнологічних рішень для гідроізоляції тунелів метро. Окрім цього, FLAG виробляє всю лінійку аксесуарів: від воронок та флюгарок до очищувачів та клеїв. Для особливих дизайнерських рішень в передмісті Риму за методом пошарового лиття виробляються мембрани будь-якого кольору RAL.

Котеджі
2016р, м. Рівне, вул. Кибалюка 5
Flagon SR 1.2 - 600м²
Житловий будинок
м. Рівне, вул. Орлова 48
Flagon SR 1.2 - 1500м²
Будинок культури Текстильник
м. Рівне, вул. Гагаріна 6
Flagon SR 1.2 - 700м²
Будинок культури
2016р, м. Дубно, вул. Галицького 24
Flagon SR 1.2 - 2 400м²
Школа №2
2018р., м. Клевань, вул. Лесі Українки
Flagon SR 1.2 - 800м²
Типографія Формат-А
2018р., с. Корнин, вул. Центральна 58
Flagon SR 1.5 - 600м²
Кінноспортивний клуб Патріот
2018р., с. Козлин, вул. Колгоспна 24
Flagon SR 1.2 - 100м²
Льонокомбінат GOLDI
2018р., м. Рівне, вул. Фабрична 12
Flagon SR 1.2 - 650м²
Наша гордість